Super tanka bočna bljeskalica ST6 debela je samo 9 milimetara i odobrena ECE R65 Class 1 certifikatom. Funkcionira kao 2-u-1 svjetlo upozorenja i bočno svjetlo.
Može se ugraditi uz pomoć nosača (Quick Mount) ili unaprijed nanesenim 3M ljepilom.
Super tanka bljeskalica otporna je na vremenske uvjete i vibracije i pogodna za vanjsku ili unutarnju upotrebu. Bljeskalice je moguće sinkronizirati s više jedinica, a programiraju se da bljeskaju istovremeno ili izmjenično.
Značajke:
- Odobrena za bočnu ugradnju ECE R91 certifikatom
- Brza ugradnja s minimalnom veličinom nosača ili unaprijed nanesenim 3M ljepilom
- Samodostatna bljeskalica bez potrebe za vanjskom bljeskalicom
- Sinkronizacija s više jedinica koje mogu bljeskati istovremeno ili izmjenično
- Otporna na vremenske uvjete i vibracije
- Snažno aluminijsko kućište omogućuje odličnu disipaciju topline i maksimalnu izdržljivost
- Započinje bljeskati u zadnjem odabranom modu nakon paljenja
- Zaštita od obrnutog polariteta i opterećenja
Tehničke značajke za proizvod ST6 bočna bljeskalica:
| Radni napon | 12-24VDC |
| Prosječna struja
(ovisno o uzorku bljeskanja) |
0.44A @12VDC
0.22 @24VDC |
| Maksimalna struja | 0.87A @12VDC
0.44A @224VDC |
| Prosječna snaga (ovisno o uzorku bljeskanja) | 5.2W (R65 XA1)
0.7W (R91) |
| Maksimalna snaga | 10.4W (R65 XA1)
1.4W (R91) |
| Žice | CRVENA -Pamćenje upozorenja 1 @20AWG
CRNA -GND @20AWG ŽUTA -uzorci bljeskanja i sinkronizacija @20AWG BIJELA -Pamćenje upozorenja 2 @20AWG |
| Dužina žica | 25cm (ugradnja s vijcima)
46cm Quick Mount ugradnja |
| Osigurač | 1A |
| Sinkronizacija | 20 jedinica |
| Radna temperatura | -30°C do +65°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
| Broj obrazaca bljeskanja | 20 |
| IP ocjena | IPX7 |
| Certifikati i propisi* | ECE R65 (XA1), ECE R10, ECE R91, SAE J595 Class 1, CISPR25 |
*Konačne razine certifikata ovise o krajnjim postavkama bljeskalice.
Specifikacije LED komponenata:
| Broj LED elemenata | 12x High Power LED |
| LED boje | Amber |
| Boja leće | Prozirna |
Dimenzije:
Nosači:
Ostale usmjerene bljeskalice u našoj ponudi pregledajte ovdje.
*Fotografije mogu odstupati od stvarnog proizvoda.


























