B14 rotacija s magnetnom ugradnjom odlična je svjetlosna signalizacija za raznovrsnu upotrebu. Ova rotacijska svjetla koriste D-Fuser ili Tri-reflector optiku za snažnu i neprekinutu svjetlost.
Može imati visoku ili nisku kupolu ovisno o potrebi.
Značajke:
- Snažna izvedba u svim bojama s ECE R65 certifikatom
- Aerodinamična kupola odličnog izgleda
- Razne mogućnosti trajne ili magnetne ugradnje
- Sinkronizacija s više jedinica simultanog ili izmjeničnog bljeskanja
- LED-ice ocjenjene do 100,000 sati
- Zaštita od obrnutog polariteta
- Zaštita od vibracija i vremena
- Za vanjsku ili unutarnju upotrebu
Tehničke specifikacije za proizvod B14 rotacija s magnetnom ugradnjom:
| Ulazni napon | 12-24V DC |
| Prosječna struja | 1.7A @12.8V DC / 0.88A @24V DC |
| Maksimalna struja | 3.3A @12.8V DC / 1.75A @24V DC |
| Prosječna snaga | 21W |
| Maksimalna snaga | 42W |
| Kablovi | – Utikač za autoupaljač s jednim prekidačem (300cm)
– Europski autoupaljač (250cm) |
| Osigurač | 5A |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
| Radna temperatura | -30°C do +65°C |
| Sinkronizacija | Do 4 jedinice |
| Broj uzoraka bljeskanja | 11 |
| IP ocjena | IPX5 |
| Certifikati i propisi* | ECE R65 (TA1, TB1, TR1), ECE R10, SAE J845, CA13 |
*Konačne razine certifikata ovise o krajnjim postavkama rotacijskog svjetla.
Specifikacije LED elemenata:
| Boja leće | Amber, prozirna |
| LED elementi | 3W LED x 10 |
| Boje LED-ica | Amber, bijela |
Dimenzije:
Nosači i štitnici:
Ostala rotacijska svjetla u našoj ponudi pregledajte ovdje.
*Fotografije mogu odstupati od stvarnog proizvoda.













Recenzije
Još nema recenzija.