B23 Elfin Puck rotacijsko svjetlo odlično je rotacijsko svjetlo dizajnirano da bude neupadljivo. Može se ugraditi i kada ima malo mjesta za instalaciju.
Zadovoljava ECE R10 i ECE R65 certifikate i ima IP X7 ocjenu otpornosti na vremenske uvjete.
Značajke:
- Iznimno kompaktna rotacija prikrivenog profila dizajnirana za diskretnu ugradnju ili kada ima malo mjesta za instalaciju
- 360° svjetlosne pokrivenosti s ECE R65 TA1 performansama
- Izdržljiva polikarbonatna leća u amber i prozirnoj boji
- Izdržljivo na vremenske uvjete s oznakom IPX7 jer je svjetlo 100% zapečaćeno
- Otporno na vibracije
- Aluminijski nosač
- Više jedinica može se grupirati za simultano ili izmjenično bljeskanje
- 50,000 sati rada Long-life LED-ica
Tehničke specifikacije za B23 Elfin Puck rotacijsko svjetlo:
| Radni napon | 12-24VDC |
| Prosječna struja | 1.25A @12VDC / 0.63A @24VDC (ovisno o načinu bljeskanja) |
| Maksimalna struja | 2.5A @12VDC / 1.25A @24VDC |
| Prosječna snaga | 15W (ovisno o uzorku bljeskanja) |
| Maksimalna snaga | 3W |
| Kablovi | CRVENA -način upozorenja
CRNA -GND ŽUTA -odabir načina bljeskanja / sinkronizacija CRVENA + CRNA + ŽUTA -cruise mode |
| Dužina kabla | 40cm (18AWG) |
| Osigurač | 3A |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
| Radna temperatura | -30°C do +65°C |
| Sinkronizacija | Do 10 jedinica |
| Broj uzoraka bljeskanja | 12 |
| Broj LED elemenata | 16 |
| LED boje | Amber |
| Boja leće | Amber, prozirna |
| IP ocjena | IP X7 |
| Certifikati i propisi* | ECE R65 (TA1), ECE R10, SAE J846 Class 1 |
*Konačne razine certifikata ovise o krajnjim postavkama rotacijskog svjetla.
Dimenzije:

Ostala rotacijska svjetla u našoj ponudi pregledajte ovdje.
*Fotografije mogu odstupati od stvarnog proizvoda.
















