Prikrivena bljeskalica UR03 je samodostatna ugradbena bljeskalica koja se ugrađuje u površinu vozila uz pomoć tiple. Unatoč malim dimenzijama nema potrebe za dodatnim bljeskalicama.
Može se ugraditi u površinu vozila ili na retrovizor.
Značajke:
- Samodostatna bljeskalica s jednostavnom ugradnjom
- Sukladno ECE R10 EMC i ECE R65 normama
- Sinkronizacija s više jedinica koje mogu bljeskati istovremeno ili izmjenično
- Otporna na vremenske uvjete i vibracije
- LED-ice testirane do 100,000 sati rada
- Aluminijsko kućište pomaže disipaciji topline
- Započinje bljeskati u zadnjem odabranom modu nakon paljenja
- Zaštita od obrnutog polariteta i opterećenja
Tehničke značajke za proizvod Prikrivena bljeskalica UR03:
| Radni napon | 12-24VDC |
| Prosječna struja
(ovisno o uzorku bljeskanja) |
0.39A @12VDC
0.19A @24VDC |
| Maksimalna struja | 0.77A @12VDC
0.39A @24VDC |
| Prosječna snaga (ovisno o uzorku bljeskanja) | 4.62W |
| Maksimalna snaga | 9.24W |
| Žice | CRVENA -Vcc @24AWG
CRNA -GND @24AWG ŽUTA -uzorci bljeskanja i sinkronizacija @24AWG |
| Dužina žica | 20cm |
| Osigurač | 1A |
| Sinkronizacija | Više od 15 jedinica |
| Radna temperatura | -40°C do +70°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
| Broj obrazaca bljeskanja | 16 |
| IP ocjena | IPX7 |
| Certifikati i propisi* | ECE R65 (XA1, XB1, XR1), ECE R10, SAE J595, SAE J845 Class 1 |
*Konačne razine certifikata ovise o krajnjim postavkama bljeskalice.
Specifikacije LED komponenata:
| Broj LED elemenata | 3x High Power |
| LED boje | Plava, crvena, amber, bijela |
| Boja leće | Prozirna |
Dimenzije:
Nosači:
Ostale usmjerene bljeskalice u našoj ponudi pregledajte ovdje.
*Fotografije mogu odstupati od stvarnog proizvoda.





















