Super tanka bljeskalica ST6 debela je samo 9 milimetara!
Unatoč svojoj veličini, ova bljeskalica ima jaku izlaznu svjetlost i ne treba dodatnu vanjsku bljeskalicu. Može se ugraditi uz pomoć nosača (Quick Mount) ili unaprijed nanesenim 3M ljepilom.
Super tanka bljeskalica otporna je na vremenske uvjete i vibracije i pogodna za vanjsku ili unutarnju upotrebu.
Bljeskalice je moguće sinkronizirati s više jedinica, a programiraju se da bljeskaju istovremeno ili izmjenično.
Značajke:
- Iznimno diskretan dizajn (9mm debljine)
- Brza ugradnja s minimalnom veličinom nosača ili unaprijed nanesenim 3M ljepilom
- SAE Class 1 i ECE R65 Class 2 certifikati
- Uspravna ugradnja također zadovoljava propise
- Samodostatna bljeskalica bez potrebe za vanjskom bljeskalicom
- Sinkronizacija s više jedinica koje mogu bljeskati istovremeno ili izmjenično
- Otporna na vremenske uvjete i vibracije
- Testirano do 100,000 sati rada – Long Life LED-ice
- Snažno aluminijsko kućište omogućuje odličnu disipaciju topline i maksimalnu izdržljivost
- Započinje bljeskati u zadnjem odabranom modu nakon paljenja
- Zaštita od obrnutog polariteta i opterećenja
Tehničke značajke za proizvod Super tanka bljeskalica ST6:
| Radni napon | 12-24VDC |
| Prosječna struja
(ovisno o uzorku bljeskanja) |
0.6A @12VDC
0.3A @24VDC |
| Maksimalna struja | 1.2A @12VDC
0.6A @24VDC |
| Prosječna snaga (ovisno o uzorku bljeskanja) | 7.2W |
| Maksimalna snaga | 14.4W |
| Žice | CRVENA -Vcc @20AWG
CRNA -GND @20AWG ŽUTA -uzorci bljeskanja i sinkronizacija @20AWG BIJELA -niski napon @20AWG |
| Dužina kabla | 25 cm (ugradnja vijcima)
46cm (Quick Mount) |
| Osigurač | 2A |
| Sinkronizacija | 20 jedinica |
| Radna temperatura | -30°C do +65°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
| Broj obrazaca bljeskanja | 29 |
| IP ocjena | IPX7 |
| Certifikati i propisi* | ECE R65, ECE R10, SAE J595, CISPR 25 |
*Konačne razine certifikata ovise o krajnjim postavkama bljeskalice.
Specifikacije LED komponenata:
| Broj LED elemenata | 6x High Power LED-ica |
| LED boje | Plava, crvena, amber, bijela |
| Boja leće | Prozirna |
Dimenzije:
Nosači:
Ostale usmjerene bljeskalice u našoj ponudi pregledajte ovdje.
*Fotografije mogu odstupati od stvarnog proizvoda.


























